Eğlenmenizi Sağlayan Birbirinden Kullanışlı Sohbet Siteleri

Eğlenmenizi Sağlayan Birbirinden Kullanışlı Sohbet Siteleri

İşte size hem eğlenceli hem de ufkunuzu açacak birbirinden güzel ve pratik internet siteleri. Bu zamana kadar bu siteleri keşfetmediğinize pişman olacaksınız.

1. SosyalChat.com: Günümüzde en çok kullanılan sohbet sitelerinin başında gelir. Son zamanlarda en sık kullanılan Sohbet türü canlı sohbet odalarıdır. Farklı şehirlerde birbirinden farklı bir çok insan bu odalarda bir araya gelerek bedava chat yapmalarını ve sohbet etmelerini sağlar. Bazen bu sohbetler sağlam arkadaşlıklar kurmanıza neden olur. Bazen de hayatınızın aşkını bulmanıza yardımcı olur. Hemen tıklayıp üye olarak sizde canlı sohbete başlayabilirsiniz.

2. Archive.is: Bu oldukça ilginç olan bir web sitesidir. İstediğiniz bir web sayfasının ekran görüntüsünü aldığınız takdirde sayfa silinse bile oradaki bilgileri istediğiniz kadar saklayabilirsiniz.

3. Autodraw.com: Yaptığınızı çizimleri çizmek istediğiniz nesneye en benzerini bularak sizi yönlendirir. Bu sebeple hem yaratıcı hem de eğlenceli çizimler yapabilirsiniz.

4. Screenshot.guru: İster telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan web sitelerinden yüksek çözünürlükte ekran görüntüsü almanıza yardımcı olur.

5. Dictation.io: Uzun yazı yazmak istediğinizde klavyeyi kullanmadan ve yorulmadan konuşarak yazmanıza yardımcı olur. Tek yapmanız gereken mikrofonu açmak ve yazmak istediğiniz yazıyı okumak.

6. İconfinder.com: web siteleriniz yada projeleriniz için gerekli olan binlerce simgeyi bir arada bulabileceğiniz bir sitedir.

7. Wolframalpha.com: Genellikle öğrencilerin çok sık kullandığı bir site. Uzun uzun araştırmalar yapmak yerine her kategoriden bilgiye tek tıkla ulaşabilirsiniz.

8. Unsplash.com: İstediğiniz fotoğrafları telifsiz ve bedava olarak indirmenizi sağlayan oldukça işinize yarayan bir web sitesidir.

9. Everytimezone.com: Diğer ülkelerde saatin kaç olduğunu öğrenmek için kullanılan bir web sitesidir.

10. Random.org: Son zamanlarda bloggerlar tarafından oldukça sık kullanılan bir site. Çekiliş yaparken adaletli olmak adına bu siteyi kullanırlar. Çekilişe kaç kişi katıldığını belirterek random bir sayı seçmenize yardımcı olur.

11. Wetransfer.com: Büyük boyutlardaki dosyaları, videoları ve resimleri paylaşmanızı sağlar.

12. Canva.com: Son zamanların en popüler web sitesi diyebiliriz. Ücretsiz olarak poster afiş gibi tasarımlar yapabilirsiniz. Hazır şablonlar veya kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

13. Privnote.com: Özel yazılar ve notlar yazıp bu notları linke dönüştürebilirsiniz. Üstelik bu linki istediğiniz kişiye link olarak gönderebilirsiniz. Karşı taraf notu okuduktan sonra not otomatik olarak silinecektir.

14. Gtmetrix.com: Kendinize ait web siteniz varsa sitenizin performansını ölçmeniz için kullanacağınız bir uygulamadır. Sitenizin linkini girip tıkladığınızda bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

15. Duolingo.com: İstediğiniz yabancı dili öğrenmenin en kolay yolu. İstediğiniz yabancı dili seçerek aşama aşama ilerleyip öğrenmenize yardımcı olur.

16. Pixton.com: Karikatür yaratmanıza yardımcı olur. Kendi karikatür kitabınızı oldukça kolay oluştırabilirsiniz.

17. Class-central.com: Sizi ilgi alanlarınıza göre online derslere yönlendiren bir site. Üstelik istediğiniz dilde.

18. Googleartproject.com: Özellikle karantina günlerinde size ilaç gibi gelecek bir web sitesi. Tüm dünyadaki bir çok müzeyi online olarak gezmenizi sağlar.

19. 10minutemail.com: Anlık mail kullanmanıza yardımcı olan bir site. 10 dakikada kullanıp sonrasında iptal olan mail adresleri almanıza yardımcı olur.

20. Spark.adobe.com: Özellikle şirket çalışanları için harika bir web sitesi. Videolu sunumlar hazırlayarak harikalar yaratabilirsiniz.


Makale yazarı: admin

Görüntüleme: 1572 defa

Kategori: Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 14 Mayıs 2024

Cevap bırakın

radyo dinle

Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.
Ses 50
izmit oto ekspertizkocaeli oto ekspertizSohbetYalın Üretim