İnternette Kadınlarla Konuşma Sanatı

İnternette Kadınlarla Konuşma Sanatı

İnternet artık hayatımızın bir parçası. Evinde internet olmayan çok az insan kalmıştır eminim. Özellikle bu karantina günlerinde internet herkese ilaç gibiydi. Peki internet en çok ne için kullanıldı? Kimi alışveriş için, kimi oyun oynamak için kimi de Sohbet sitelerinde arkadaş bulup konuşmak için kullandı. Peki bir erkek olarak internetten tanıştığınız bir kadınla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyor musunuz? İşte size ufak ama etkili tüyolar.

 • Öncelikle nasıl biri ile konuşmak istediğinize karar verin. Amacınız hayatınızın aşkını bulmak mı yoksa sadece bu sıkıntılı günlerde konuşacak bir arkadaş mı? Buna karar verdikten sonra kriterlere uygun olan siteye yoğunlaşmalısınız. Çünkü her sohbet sitesinin kullanıcı profilleri farklıdır. Siz kendi stratejiniz doğrultusunda ilerleyip size en uygun profillerin olduğun siteyi bulmalısınız.
 • Ortak ilgi alanlarınız olduğu kadın profillerini bulun. Çünkü ortak ilgi alanlarınız olduğu profillerle hem sohbeti başlatmak hem de ilerletmek oldukça kolay olur. Belki bu ortak zevkleriniz sizin bu arkadaşlığı dışarı taşımanıza bile yardımcı olur.
 • Rahat olun. Bazı erkeklere göre internet konuşmak yüz yüze konuşmaktan daha rahattır. Ama internetten konuşurken de yazı diliniz çok önemlidir. En ufak bir yanlış emoji sizi engellemesine neden olabilirJ Buna sebebiyet vermemek için yaptığınız şakalara dikkat edin ve yazdıklarını mutlaka bir kere daha okumadan göndermeyin.
 • Şirin görünmek için çok fazla emoji kullanmayın. Evet emoji kullanmak samimiyeti artırabilir ama bu emojileri yerinde ve tadında kullanmalısınız. Sürekli her cümlenin sonuna emoji koymayın ve mümkün olduğunca kısaltma yapmayın.
 • Karşınızdaki insanı sorularınızla bunaltmayın. Karşılıklı sohbet yaratarak da karşınızdaki insanı tanıyabilirsiniz.
 • Bencil olmayın. Hep kendinizden bahsetmeyin. Sorular sorun ama tadında bırakın. Karşınızdaki insan sorularınızla bunaltmayın. Size de soru sormasına müsaade edin.
 • Soğuk espirilerden uzak durun. Bazen size komik gelen şeyler karşınızdaki insana itici gelebilir. Hoşlandığınız bir insanı kendinizden uzaklaştırmak istemiyorsanız şakaları tadında yapın.
 • Karşınızdaki insana değer verdiğinizi hissettirin. Gün sonunda konuşuyorsanız eğer gününün nasıl geçtiğini mutlaka sorun. Bu size artı puan olarak geri dönecektir.
 • Israrcı olmayın. Eğer konuşmak istemiyorsa yada anlatmak istemediği durumlar varsa ısrar ederek bunaltmayın.
 • Öz güvenli olun. Öz güven ile ukalalığı birbirine karıştırmayın. Öz güvenli olurken itici olmayın.
 • Maddiyattan bahsetmeyin. Kesinlikle ilk konuşmalarda paradan mülkten bahsetmeyin. Bu karşınızdaki insan tarafından yanlış anlaşılmanıza neden olur.
 • Kendinizi övmeyin. En itici durumlardan biri de kendisini sürekli öven biriyle sohbet etmektir. Bu noktaya mutlaka dikkat edin.
 • İltifat edin. Herkes güzel şeyler duymak ister. Çok abartmadan saygı sınırlarını aşmadan iltifat edip mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Ve son olarak bu okuduklarınızı uygulayacağınız bir site önererek yazımı tamamlıyorum. Sosyal Chat Sitesine tıklayarak kendinize bir profil oluşturun ve canlı sohbete hemen başlayın. Bu yazdıklarıma da uyarsanız belki de hayatınızın aşkı bir kaç tık ileride sizi bekliyor.


Makale yazarı: admin

Görüntüleme: 1534 defa

Kategori: Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 14 Mayıs 2024

Cevap bırakın

radyo dinle

Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.
Ses 50
izmit oto ekspertizkocaeli oto ekspertizSohbetYalın Üretim